آگهیو
آگهیو

اپل ماه هاست که روی تکرار بعدی سیستم عامل تلفن همراه خود کار می کند و تقریباً آماده است. ما در حال صحبت کردن در مورد iOS 14.5 برای آیفون ها و دستگاه های iPod touch ، و iPadOS 14.5 برای خط تبلت های رو به گسترش شرکت هستیم (دو iPad Pro جدید – یا چهار نسخه دیگر اگر ۵G را فعال کنید – امروز فقط رسمی شدند) )

طبق گفته اپل ، انتظار برای iOS 14.5 و iPadOS 14.5 تقریباً به پایان رسیده است. به روزرسانی ها هفته آینده از طریقOTA پخش می شوند. در حال حاضر یک جدول زمانی کمتر مبهم وجود ندارد .

Apple will release iOS 14.5 and iPadOS 14.5 next week

نسخه ۱۴.۵ سیستم عامل موبایل این شرکت از طریق افزودن یک برگه آیتم در برنامه Find My ، حداقل موردی است که لوازم جانبی AirTag تازه رونمایی شده .

به غیر از این ، اگر اپل واچ ، یک برنامه موسیقی به روز شده با حرکات کش رفتن و به اشتراک گذاری شعر ، پشتیبانی AirPlay 2 برای تمرینات تناسب اندام + ، Waze- ، همچنین می توانید قفل آیفون خود را با استفاده از Face ID در حالی که ماسک دارید استفاده کنید. مانند گزارش دادن ویژگی ها در نقشه های اپل ، پشتیبانی از کنترلرهای PS5 و Xbox Series X و شاید همچنین پشتیبانی از خانواده جدید Apple Card.

iOS 14.5 روی آیفون های بنفش جدیدی که امروز اعلام شده است و همچنین iPad Pro 11 و iPad Pro 12.9 از قبل نصب می شود.

منبع gsmarena.com

معرفی و بررسی Gihosoft؛ ریکاوری فایل های آیفون راحت‌تر از همیشه

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط