آگهیو
آگهیو
بیت کوین

نوسانات بیت کوین در سال ۲۰۲۱

برای بیت کوین، سال ۲۰۲۱ ترکیبی از همه چیز بود. از خوب تا بد و زشت! بزرگترین ارز دیجیتال جهان همه چیز را داشت. در سال ۲۰۲۱، کریپتوکارنسی سر و صدای جدیدی داشت و نقاط عطف جدیدی ایجاد کرد، اما بالاتر از همه، نوسانات شدیدی را تجربه کرد که باعث شد سرمایه‌گذاران ضرر کنند، و سود ببرند، و بازنده شوند و دوباره سود کنند.

بیت کوین سال را با قیمت بالای ۲۰۰۰۰ دلار آغاز کرد و سال را با ۴۶۳۰۶.۴۵ دلار به پایان رساند. اگر از هر کسی بپرسید این قابل توجه است، اما لازم است بدانید که این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۱ به بالاترین سطح خود یعنی ۶۹۰۰۰ دلار رسید. پیش‌بینی‌های زیادی برای بیت کوین در سال ۲۰۲۱ وجود داشت و بسیاری از آنها پیش‌بینی نمی‌کردند که بیت‌کوین در سال کمتر از آن بسته شود. ۵۰۰۰۰ دلار

بیت کوین سال را با پذیرش شرکت هایی مانند تسلا، پی پال، اپل پی و غیره آغاز کرد و هیچ کس تصور نمی کرد که بیت کوین در سال ۲۰۲۱ لحظات رکودی داشته باشد. رشد آرام و صعودی تنها چیزی بود که از بیت کوین انتظار می رفت. این اتفاق سال گذشته نبود.

طبق CoinMarketCap، میانگین قیمت بیت کوین بین ژانویه تا دسامبر ۲۰۲۱ به شرح زیر است: ۳۵,۷۵۵.۱۷ دلار، ۴۵،۳۵۷.۴۰ دلار، ۵۳،۳۹۹.۴۸ دلار، ۵۶ دلار، ۲۸۸.۸۸ دلار، ۴۵،۱۰۰.۴۳ دلار، ۳۵،۰۹۴.۴۳ دلار، ۳۵،۰۹۴.۳، ۳۵.۰۹۴.۳، ۳۵.۰۹۴.۳، ۳۵.۰۹۴.۳. ۵۵۱۲۵.۲۱ دلار، ۶۱۱۷۹.۷۰ دلار و ۵۲۶۲۱.۹۲ دلار. به روند سقوط و افزایش میانگین قیمت بیت کوین بین ژانویه و دسامبر توجه کنید. بین ژانویه و آوریل، قیمت بیت کوین در بحبوحه پذیرش تسلا به عنوان وسیله ای برای مبادله وسایل نقلیه الکتریکی خود افزایش یافت. در ماه مه، تسلا ترمز بیت کوین را گرفت و بیت کوین را به عنوان پرداخت برای وسایل نقلیه خود نپذیرفت. در این ماهی بود که کاهش برای اولین بار آغاز شد و همراه با تعدادی از عوامل دیگر، قیمت بیت کوین به کاهش خود ادامه داد و توانست دوباره در نوامبر به ثبات برسد. بین ماه مه و نوامبر، بیت کوین با نوسانات شدید قیمت مواجه شد. این ارز دیجیتال نتوانست برخی از پیش بینی هایی را که در آغاز سال برای آن انجام شده بود برآورده کند.

خبرسازی جدید تسلا، این بار خرید ۱.۵ میلیارد دلار ارز مجازی

 

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید