آگهیو
آگهیو
شرایط فروش هایما اس7 پلاس توسط ایران خودرو اعلام شد

شرایط فروش هایما اس۷ پلاس توسط ایران خودرو اعلام شد

شرکت ایران خودرو امروز از طرح جدید پیش‌فروش خودروهای خود خبرداده که حداکثر ۳ ماهه خواهد بود. ایران خودرو اعلام کرده که متقاضیانی که در قرعه کشی‌های قبلی این شرکت انتخاب نشده‌اند، می‌توانند در این طرح با شرایط گفته شده ثبت نام کنند. همچنین قیمت نهایی خودرو مصوب شده است.

 

 

متقاضیانی که در قرعه کشی های قبلی ایران خودرو انتخاب نشده اند، می توانند در این طرح با شرایط زیر ثبت نام نمایند. در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

طرح فروش فوق العاده (با موعد تحویل حداکثر ۳ ماهه) هایما اس۷ پلاس شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) مطابق جدول ذیل از روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ شروع و تا پایان روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ ادامه خواهد داشت.

طرح فروش فوق العاده (با موعد تحویل حداکثر ۳ ماهه) هایما اس۷ پلاس شرکت ایران خودرو که با روش قرعه کشی خواهد بود، مطابق جدول زیر و از ساعت ۸ صبح روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ شروع و تا پایان روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ ادامه خواهد داشت. همچنین در این طرح خودروی هایما اس۷ پلاس فروخته می‌شود. شرایط بخش‌نامه و جدول مربوط به پیش فروش این خودرو‌ها به شرح زیر خواهد بود:

۱ .به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.

۲ .متقاضی ملزم به ارائه اصل و تصویر گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) می باشد.

۳ .حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه می باشد.

۴ .امکان صلح و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد.

۵ .متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارت های بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده نماید. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

۶ .ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

۷ .کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه توسط متقاضی انتخاب می گردد،می بایست با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.

۸ .انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

۹ .گارانتی خودرو پس از ۵ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۱،۰۰۰ کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

۱۰ .سند و فاکتور فروش خودرو تا پایان مدت یک ساله رهن،نزد شرکت ایران خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسویه حساب مشترى و فک رهن تحویل مشتریان گرامى خواهد گردید.

نکته ۱: برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب برروی خودرو) امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

نکته ۲:کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) و یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند و در این طرح ثبت نام نمایند،ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام تا ۳ سال امکان ثبتنام درکلیه طرح های فروش آتی محصولات شرکت ایران خودرو را نخواهند داشت .

نکته ۳:در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

 

 

منبع:gsm.ir

 

 

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط