آگهیو
آگهیو

نسخه جدید جیپ گلادیاتور معرفی شد

گلادیاتور ۶ چرخ Next Level، اولین محصول از تیونر است که می‌خواهد نام خود را در بین بزرگان، جا بیندازد. شعار این شرکت، ایجاد سطح بالاتری از زیبایی و لذت رانندگی و سرگرمی عنوان شده که ترجمه همان نام Next Level محسوب می‌شود. به گفته این کمپانی، در این خودرو از نسبت دنده ۴.۸۸ استفاده شده تا شتاب بهینه‌تری داشته باشد. همچنین انتقال قدرت در آن به طور دائمی، به چهار چرخ انجام می‌گیرد. حال آنکه ۶ حالت رانندگی مختلف هم برای مسیرهای آفرودی، پیش بینی شده است.

سه پیشرانه مختلف برای گلادیاتور ۶ چرخ Next Level، قابل سفارش اند. گزینه اول، نسخه ۲.۰ لیتری توربو است که ۲۷۰ اسب بخار قدرت و ۳۹۳ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. گزینه بعدی، پیشرانه‌ای V6 و ۳.۶ لیتری است که ۲۸۵ اسب بخار قدرت و ۳۵۳ نیوتن متر گشتاور دارد. اما گزینه سوم را یک پیشرانه ۳.۰ لیتری V6 توربو دیزل تشکیل می‌دهد که تا ۳۷۵ اسب بخار نیرو و ۶۳۷ نیوتن متر گشتاور، در اختیار راننده می‌گذارد.

جدا از تغییرات موتور و افزایش ۸ فوتی فضای بار، گلادیاتور Next Level همچنین با سپر استیل سفارشی، چراغ‌های LED و وینچ مخصوص، عرضه می‌گردد. کمک فنرهای Fox نیز در هر ۶ محور خودرو به کار رفته اند. درون کابین، این تیونر از چرم دست دوز ناپا، بالشتک‌های اسپرت و الگوی جدید تودوزی، استفاده کرده است.

جالب اینجاست که گلادیاتور Next Level می‌تواند در تمام نمایندگی‌های مجاز جیپ، به فروش گذاشته شود و به عنوان اولین مقر فروش، نمایندگی Huntington Beach مشترک میان جیپ و دوج در ساحل هانتینگتون در منطقه کالیفرنیا، انتخاب شده است. هنوز درباره نحوه قیمت گذاری این خودرو اطلاعاتی در دست نداریم.

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط