آگهیو
آگهیو
کانسپت مینی ویژن اوربانات در دنیای واقعی

کانسپت مینی ویژن اوربانات در دنیای واقعی

خودروی مفهومی عجیب مینی ویژن اوربانات که ابتدا در ماه نوامبر گذشته به صورت طرحی دیجیتالی معرفی شده بود، اکنون به شکل فیزیکی ساخته شده و اولین حضور نمایشگاهی خود را در تاریخ اول ژوئیه جشن می‌گیرد.

 

همان‌گونه که از رندرهای قبلی انتظار داشتیم، این ون آینده‌نگرانه کانسپت، کاملاً قابل توجه است. یک درب کشویی بزرگ و سقف کاملاً شیشه‌ای همراه با سطوح شیشه‌ای بزرگ و وسیع و طراحی مینی مالیستی، چراغ‌های مخفی، چرخ‌های نورانی منحصر به فرد و شیشه جلوی بازشو، مفاهیمی جذاب برای یک خودروی خانوادگی خلق کرده‌اند.

 

 

هرچند طراحی خارجی جلب توجه زیادی می‌کند اما درواقع این خودرو روی استفاده هوشمندانه از فضای داخلی تمرکز داشته است. بنابراین کابین به‌عنوان یک اتاق نشیمن در نظر گرفته شده و چیدمان صندلی‌ها خلاقانه است. یک صندلی گردان و تعدادی نیمکت تختخواب‌شو وجود دارند که کاملاً برای یک خودروی خودران تدارک دیده شده‌اند.

عجیب بودن این فضا با یک گلدان و میز کوچک تکمیل می‌شود. در کابین از چرم و کروم استفاده نشده و به‌جای آن‌ها از مواد تجدیدپذیر و قابل بازیافت مانند منسوجات پشمی و پلی‌استر و حتی چوب‌پنبه بهره گرفته شده است.

 

امکانات شخصی‌سازی بی‌شماری برای سرنشینان مهیا خواهد بود. ازجمله تعیین نورپردازی، موسیقی، رایحه و غیره. یک اکولایزر گرافیکی متحرک هم در داخل و خارج خودرو قابل نمایش است. بعلاوه سیستم‌های هوشمند برای تمام اعضای خانواده، تجربه‌ای متفاوت از تفریح و کار را فراهم می‌سازند.

مینی اطلاعات فنی این ون را اعلام نکرده ولی این چیز عجیبی نیست زیرا مینی ویژن اوربانات یک خودروی فانتزی برای به پرواز در آوردن خلاقیت‌ها است.

منبع:pedal.ir
اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط