آگهي رايگان آگهيو
آگهي رايگان آگهيو

گزارش تخلف و کمک فوری در آگهیو

بسیار متاسفیم. برای پیگیری قانونی این موضوع حتما به مراجع قضایی مراجعه فرمایید و مطمئن باشید «آگهیو» نیز وظیفه خود می‌داند که همکاری‌های لازم را با مراجع قضایی جهت پیگیری مشکل شما انجام دهد. 

همچنین برای کمک به «آگهیو» برای حذف افراد سودجو لطفا به صفحه آگهی مورد نظر رفته و آن را گزارش نمایید. برای اطلاع از نحوه گزارش آگهی بخش «می‌خواهم یک آگهی را گزارش کنم» را مطالعه فرمایید.

این مورد تقریبا بعید است اما بدانید برای کاهش میزان خطا هنگام درج اطلاعات تماس آگهی، پس از ثبت آگهی برای شماره وارد شده در بخش اطلاعات تماس کد تأییدی به صورت پیامک ارسال شده که تنها در صورت وارد نمودن این کد آگهی ثبت شده و در مرحله انتشار قرار خواهد گرفت. با این حال از سه روش زیر ممکن است، سهوا یا عمدا برای شماره شما مزاحمت ایجاد شود:

  • ثبت شماره شما در متن آگهی،
  • انتقال (دایورت) تماس‌‌های ثبت‌کننده آگهی بر روی شماره شما،
  • استفاده از دستگاهی که شما قبلا با شماره خود در آن وارد حساب کاربری آگهیوتان شده‌اید،

در صورت بروز هر یک از موارد بالا، از همان خط با شماره پشتیبانی «آگهیو» تماس حاصل نموده و موضوع را بیان نمایید. اطمینان داشته باشید که در کم‌ترین زمان ممکن اقدامات لازم برای اصلاح خطای پیش آمده انجام خواهد گرفت.

  • در صورتی که کاربری از طریق هر کدام از کانال‌های ارتباطی  (مانند تماس تلفنی، پیامک، پیام‌رسان‌ها و …) ایجاد مزاحمت کند، در صورت نیاز از طریق مراجع قضایی اقدام نمایید و اطمینان داشته باشید ما در آگهیو، همکاری‌های لازم را برای رسیدگی به مشکل انجام خواهیم داد. 

اطلاعات پس از زمان اعلام شده در قرارداد حذف می شوند و به هیچ عنوان راهی برای بازگشت آن اطلاعات وجود ندارد.

در پایین صفحه هر آگهی  گزینه «گزارش مشکل آگهی» وجود دارد.